„Örülök, hogy el meritek hagyni a járt utat a járatlanért!” Utasszáj
Aktuális élménytúráink
Szűrés:
Rendezés: Időrendben Szabadság szerint Karbonlábnyom szerint F.É.M. szerint
Utasszáj
Csodás természeti adottságok és vidék, rengeteg nevetés! Nagyon élveztem ezt a zsákbamacska ötletet, a várakozást is, várom, hogy újra jöhessek majd!
Köszönöm, hogy láthattam ezt a csodálatos szigetet! Varázslatosan szép partok, buja növényzet, elképesztő virágok. Örülök, hogy itt lehettem!
Túlteljesítettem önmagamat, és ezt ennek az útnak köszönhetem. Motivált lettem, hogy egy kicsit változtassak az életemen. Köszi!
Elképesztő látványosságban és élményekben volt részünk. Mesés fürdők és gyönyörű túraútvonalak, kilátópontok tarkítják ezt az apró szigeetet. Minden Qalandaros út egyedi élmény! Köszönöm, hogy eljöhettem!
Soha nem kaptam még ilyen komplex élményt egy utazáson belül. Mókás (és kevésbé pazarló) a közös főzés és jól összekovácsolja a csapatot. A hangulat nagyon jó volt, vidám vezetőink együtt mozogtak a csoporttal. Izland a leglenyűgözőbb ország, ahol valaha jártam.
Kisebb fenntartásokkal viszonyultam ███████hoz, azonban a meglátogatott helyszínek és a jó társaság feledtette minden kezdeti aggodalmamat. Tetszett a szállás felszereltsége és elhelyezkedése, illetve a városok közötti közlekedés. Remélem hamarosan újból részt vehetek egy ehhez hasonló élményekkel teli túrán.
Ilyen egy ízig-vérig élménytúra! Meseszerű volt... Csodás tájak, „trógerbárányok”, régi slágerek éneklése vezetés közben a barátságos útitársakkal, sarki fény csodálás, esti tespedés egy igazi melegvizű forrásban, közös főzés, majd jókedvű logisztikázás, hogy mindenki egy konyhában elférve együtt vacsorázhasson és lazacos szendvics minden mennyiségben!
Különleges élményekkel és új barátságokkal megyek haza, nagyon köszönöm a szervezést, a türelmet és az életre szóló kalandos emlékeket!
Csodálatos természet, jó társaság, fantasztikus együtt töltött idő.
Aki a Kaukázusba szeretne menni és nem veletek jön, az kötözni való bolond!
Szuper csapat jött össze, Emivel is minden király volt, sokat láttunk, nevettünk, iszogattunk, fotóztunk. Ha véletlenül a cudar idő miatt lett volna plusz 1-2 nap, simán élveztem volna, és ez mindent elmond. Köszönöm!
Hatalmas élmény volt ismét! Rengeteget nevettünk, szuper jó társaság jött össze. Soha nem jöttem volna el Grúziába, ha nem szervezetten jövök. Nagyon jó a dinamikája ennek az útnak is, imádtam minden percét és gyönyörű élményekkel hagyjuk el Grúziát.
Madeira egy nagyon szép emlék lesz számomra. A rejtélyes ködbe burkolózott hegyek alatt meseszép helyek tárulnak szemeink elé, persze csak ha az időjárás is engedi, mert bármikor jöhet egy monszun mértékű eső, ahogy hétágra sütő napocska is.
Azt szeretem a legjobban a qalandaros utakon, hogy a jó csapat egy akkora pluszt ad az egyébként is tartalmas programokhoz, ami miatt mindig szívesen fogok veletek utazni, mindegy az úti cél!
Soha nem gondoltam, hogy a téli táj szépségeit és a természet munkáját ennyire sokoldalúan meg lehet ismerni ilyen rövid idő alatt, ilyen kis területen. Gyönyörű volt!
Átélni Izland ősi, vad, zordságát mely mindenütt ott rejlik, vízesésekben, lávamezőkön, bizarr formájú sziklákban… Csodálni a sarki fény sejtelmes derengését — Mindez megadatott…
Az első Tigrisem volt, de nem az utolsó! Köszönjük a túrákat és a túravezetők munkáját!
Az egyik legkülönlegesebb ország, ahol valaha jártam! Pozitív értelemben nagyon szélsőséges: egyrészt, mintha néhol most alakulna ki az élet, másrészt nagyon fejlett és kulturált. Csodálatos, lenyűgöző és számos alkalommal lélegzetelállító volt, amit láttam! Klassz volt ennyire közel kerülni a természethez és eltávolodni a civilizációtól.
Felejthetetlen élményt adott a téli táj szépsége, a vastag hóval borított fenyvesek, befagyott tavak látványa. Tiszta, csendes, érintetlen természet. Ezt csak átélni lehet!
Ez volt a jubileumi 10. utam a Qalandarral. Most sem csalódtam semmiben. Tökéletesen azt kaptam, amit vártam.
Jó társaság, jó program. Kell ennél több?
„Független” utazóként ritkán járok irodák útjaira, és sok fenntartásom van velük kapcsolatban, így erre az útra is így indultam el. Nagyon—nagyon kellemeset csalódtam, szuper volt a csapat már az első perctől kezdve, a kisebb surlódások ellenére is, ideális volt a túravezető, és a látnivalókat is kimaxoltuk. A független utazás mellett megtaláltam azt a formát, amire bármikor szívesen benevezek! Nagyon jó volt, köszönöm szépen!
Azt szeretem a legjobban a Qalandaros utakon, hogy a jó csapat egy akkora pluszt ad az egyébként is tartalmas programokhoz, ami miatt mindig szívesen fogok veletek utazni, mindegy az úti cél!
Nagyon jól éreztem magam az út során. Jó kis csapat, szuper vezetővel! A legnagyobb élményem Chulilla volt.
Veletek bármikor, bárhová!
A Tigris remek program, jó társaságban, megfizethetően — mit kívánhatnánk többet?
Sokkal többet kaptam, mint vártam. Tökéletesen sikerült zsákbamacska volt!
Magamtól biztosan nem jutott volna eszembe, hogy ██████ba menjek, de szerencsére ti megoldottátok! A vidéki emberek életvidámsága és tenni akarása megfogott.
Izlandi utunk után szerettem volna hőforrásokat, vízeséseket melegebb éghajlaton látni. A várakozásaimnak megfelelően a sziget gyönyörű, a növényzet sokfélesége és színei tényleg csodálatosak. Túravazetőink kiválóak voltak. Még megyünk veletek!
Felejthetetlen élményt adott a téli táj szépsége, a vastag hóval borított fenyvesek, befagyott tavak látványa. Tiszta, csendes, érintetlen természet. Ezt csak átélni lehet!
Életre szóló élmény volt számomra ez az utazás. Motivált lettem és nyitottabb a további utazásokra. Fantasztikus csapat gyűlt össze. Szuper volt! :)
Elképesztően szép helyeken járhattunk és az autózás során is végig gyönyörű volt a táj! Eléggé szürreális élmény volt „mínuszokban”, sapkában, hóesésben, a természetes hőforrásokban üldögélni!
Nagyon szép út Spanyolország egy kevésbé ismert részébe. Örülök, hogy eljöhettem.
Kisebb fenntartásokkal viszonyultam █████████hoz, azonban a meglátogatott helyszínek és a jó társaság feledtette minden kezdeti aggodalmamat. Tetszett a szállás felszereltsége és elhelyezkedése, illetve a városok közötti közlekedés. Remélem hamarosan újból részt vehetek egy ehhez hasonló élményekkel teli túrán.
Izgalmas helyek, finom ételek és olyan kulturális kincsek, melyeket feltétlenül meg kell ismerni!
Izland egyszerre gyönyörű, vad és kiszámíthatatlan. Egy idő után már magamat untam, hogy állandóan csak azt mondogattam: „ez gyönyörű, ez mennyire szép” — de egyszerűen tényleg így van, Izlandon nem tudsz úgy körbenézni, hogy ne látnál valami csodát. Nagyon élveztem, ahogy teljesen idegen emberekből kialakult egy csapat, a közös ikonikus lazacos szendvicsek készítése, a sok kaland közben. Jó volt együtt nevetni és sok érdekes emberrel megismerkedni.
Lili és Misi nagyon felkészült volt. Nagyon összeszedett volt az út. Az élmény pedig felejtehetlen volt. Élveztem minden percét!
Lenyűgözött, ahogy napról napra megtapasztalhattam, mekkora erővel bír a természet és milyen csodálatos bolygón élünk!
Madeira csodálatos, elképesztő a természet, az emberek, az időjárás, az ízek! Szuper kis csapat jött össze, az egyik legkedvesebb Qalandaros utam lett!
Ízek, színek, illatok országa, mindezt néhány napba sűrítve, elhivatottsággal átszőtt vezetéssel! Köszönjük!
A várakozásaimat egyértelműen felülmúlta a túra. Tök jó arányosan voltak a programok, és bár néha túl aktívnak tűnt, valójában örültem, hogy ennyi minden belefért. Emi rendkívül talpraesett és segítőkész volt, első „igazi” túrája ellenére, mindenre rugalmasan reagált és remélem idővel kicsit jobban belazul majd. :) Évek óta nem sikerült ennyire kiszakadnom az otthoni mókuskerékből, mint most. Hálásan köszönöm!
Csodás természeti adottságok és vidék, rengeteg nevetés! Nagyon élveztem ezt a zsákbamacska ötletet, a várakozást is, várom, hogy újra jöhessek majd!
Kiváló szervezés, alapos felkészülés, kedves túravezetők. Köszönöm szépen!! Ez tényleg „Velemjáró Barát!
Tökéletesen kihasználtuk az utazás minden percét. Szuper volt a szervezés, a kisbuszok, a pontosság, kedvesség. Bármikor eljönnék veletek bárhova! Még így is, hogy Zsákbamacska volt! Ügyesek vagytok, csak így tovább! Jövünk máskor is, vigyázzatok!
Tökéletesen kihasználtuk az utazás minden percét. Szuper volt a szervezés, a kisbuszok, a pontosság, kedvesség. Bármikor eljönnék veletek bárhova! Még így is, hogy zsákbamacska volt! Ügyesek vagytok, csak így tovább! Jövünk máskor is, vigyázzatok!
A sziget ezerarcú: domborzatilag, időjárásilag és az élményeket tekintve is. Meglepő és megnyugtató módon mégis élhető, élvezhető, ha szerencsés az ember, mert elkerüli a tömeget. (jó a szervezés? ;) ) Olyan jól éreztem magam, hogy megöregedni is itt szeretnék! Köszi az élményt, köszi a qalandot!
Izland egy csoda, megérte minden perc amit itt tölthettem egy nagyon jó csapattal, kedves és jófej, laza túravezetőkkel, kedves túra barátokkal.
Ha tudtam volna, hogy ez a vidék ennyire csodás, már sokkal korábban eljöttem volna. Valencia hozta a tőle elvártakat!
Várólistás élménytúráink
Lezárt élménytúráink
Szűrő: Nincsen Gasztrotúra Kultúrázás Ne mondd el anyunak! Roadtrip Természetjárás Termézsetjárás Túrázás Vitorlázás Vonatozás